Valami teljes oldalt szeretnék kinyomtatni, de bármit is csinálok, mindig fehér él marad. Miért van az, hogy?
"A legtöbb nyomtató nem képes szegély nélküli nyomtatásra, mert a nyomtatónak szüksége van egy helyre, ahol a papírt megtarthatja. Emiatt mindig lesz fehér él."
Hasznos volt (321)


Kyocera Taskalfa 6054ci
válasz | Hasznos volt (32)(A Google fordította)