Ha azt akarom, hogy a fagyasztóm hidegebb legyen, válasszam-e magasabb vagy alacsonyabb beállítást?

"A legtöbb fagyasztó esetében a magasabb beállítás azt jelenti, hogy a gép erősebben hűl. Alacsonyabb beállítás esetén a gép kevésbé keményen hűl, és a fagyasztóban magasabb a hőmérséklet."

Hasznos volt (2269)

Bruno 17-01-2024
Bosh gsp30420
Szívesen emeltem volna a fagyasztóm hőmérsékletét, mert most -24. Hogyan csináljam ezt? Alacsonyabb hőmérsékletre tudom állítani. Előre is köszönöm.

válasz | Hasznos volt (328)(A Google fordította)
Birnbaum Petra 17-01-2024
Elcold Truhe
Tedd a ládát hűvösebb helyre.

Hasznos volt (0)(A Google fordította)
Tess 07-10-2023
Beko F60312NE
A kinti hőmérséklet -11, hogyan tudom növelni a hőmérsékletet -18-ra, és hogyan lehet abbahagyni a kacsintást és a 9f és 52-t mutatni?

válasz | Hasznos volt (202)(A Google fordította)
Hasler Gertrud 07-10-2023
Novartis TF 117-IB
Helló, a fagyasztó -11 ° -ot szeretnék -18 ° -kal. Hogyan tudom ezt megtenni, és meg kell égetnem egy fényt? Köszönöm G. Hasler

Hasznos volt (102)(A Google fordította)
Liisa Sirviö 15-05-2024
Whirlpool 6th sense A++Class no frost
Hé! A fagyasztó működik, de a hőmérséklet +5 fok, egyáltalán nem hűl. Viszont a kijelző -18 fokot mutat, nem tudom, hány éves a fagyasztó, mivel az előző lakótól maradt. Mit kell megnyomni a fagyasztás megkezdéséhez?

válasz | Hasznos volt (172)(A Google fordította)
Josep 28-10-2023
Baukner modelo de 1993 congelador
A zöld lámpa nem gyullad ki

válasz | Hasznos volt (152)(A Google fordította)
Jessica Pantoja 02-03-2024
Ec155ubgw/220/50
Szia jó!!! Több éve van fagyasztóm és soha nem változtattam az intenzitáson, pár hónapja elvittem másik házba, 1 napig otthagytam mozgatás nélkül és másnap bedugtam, most már túlzottan lefagy még ha megváltoztatom az intenzitást, tudna valaki útmutatást adni, mit tegyek, hogy mitől nem fagyok meg annyira?

válasz | Hasznos volt (144)(A Google fordította)
Vande 28-03-2024
Électrolux LYB1AF8WO
A közepesen hideg és a hidegebb gombok használata

válasz | Hasznos volt (98)(A Google fordította)
Fleury 22-02-2024
Aya aca160w
3 állás van 1 min o/ mid o/ és 3 o max I de minnél és megnehezíti a jégtömbök becsukását havonta legalább egyszer el kell távolítanom a jeget miért

válasz | Hasznos volt (76)(A Google fordította)
Jean. Luc 22-02-2024
Hotpoint ARISTON7522HW2
Hogyan lehet csökkenteni a hőmérsékletet

Hasznos volt (88)(A Google fordította)
Hasler 22-02-2024
NOVAMATIC TF 117-IB
Sorlás után a fagyasztóm csak -11 ° -ot mutat. Hogyan kaphatok - 18 °. És hazugságokat kell ragyognia? Köszönöm

Hasznos volt (20)(A Google fordította)
Bryan Bilton 22-02-2024
Logic chest freezer
Azt mondja, hogy a hőmérsékletnek a tárcsán közepén kell lennie

Hasznos volt (7)(A Google fordította)
Tomolák Józsefné 14-11-2024
CandyCHAE 2002E
Üdvözlöm Hogyan tudom ezen a modellen a fagyasztó hőfokot megváltoztatni -18 on van hiába nyomkodom a + vagy a -. Köszönöm

válasz | Hasznos volt (58)
Vande 28-03-2024
Electrolux LYB1AF8WO
A fagyasztó csatlakoztatása után mennyi idővel lehet tölteni?

válasz | Hasznos volt (53)(A Google fordította)
Tess 07-10-2023
Beko F60312NE
Alacsony a hőmérséklet a panel külső rögzítése

válasz | Hasznos volt (24)(A Google fordította)
Jeanette Å 21-01-2025
Elektro Helios FG 1280
Semmilyen kézikönyvet/utasítást nem találok

válasz | Hasznos volt (19)(A Google fordította)
claude prade 15-08-2024
Congélateur encastrable, 7 tiroirs, Hotpoint - Ariston No frost Classe A+
Csak betettem egy kis ételt a fagyasztóba, és sípol. Hogyan lehet megoldani ezt a problémát!

válasz | Hasznos volt (15)(A Google fordította)
martti reinikka 27-02-2025
samsung RZ80HFWW
Áramkimaradás a házban. A fagyasztószekrény pislogni kezdett. Hogyan kaphatom meg a helyes beállításokat?

válasz | Hasznos volt (13)(A Google fordította)
Villa 05-02-2026
Mio star HSH 115 AA
Meg tudnád mondani, hogyan tudnám megemelni a fagyasztóm hőmérsékletét, ami jelenleg -24, és szeretném, ha -19-en lenne? Köszönjük a tájékoztatást

válasz | Hasznos volt (7)(A Google fordította)
Daniel Claudel 15-05-2026
Hotpoint / Ariston
Hello, nem értem, hogy a fagyasztóm 2000-es, és a 4 alsó rekesz nem fagy le, de a felső 3 rendesen lefagy. L0 Segítséget kérek, köszönöm.

válasz | Hasznos volt (1)(A Google fordította)
Faruk akılli 23-03-2025
Hotpoint Ariston derin dondurucu
A fagyasztóm, hogy hűvösebb partnerré váljak

válasz | Hasznos volt (0)(A Google fordította)
syed faiz mohammad 27-10-2024
samsung RZ90EESW
a DA41-00757A PCB-nél nem található 220 V az invertoros kompresszorhoz. A kompresszor nem tud bekapcsolni, kedves tanács Szaúd-Arábiából Engr. syed faiz mohd roma orvosi csoport [email protected]

válasz | Hasznos volt (0)(A Google fordította)