Amikor babámat hallgatom, tisztán hallom a légzést, de a babaőrző nem engedi, hogy ezt halljam. Miért van az, hogy?

"Ennek oka a babaőrző érzékenysége. Állítsa be a beállításokat érzékenyebbé és halkabb hangokat."

Hasznos volt (374)

Wieser 24-08-2025
You twist
Hogyan válthatom a hőmérsékleti kijelzőt Fahrheit -ről fokozatra

válasz | Hasznos volt (0)(A Google fordította)