A billentyűzet betűi nincsenek a megszokott helyeken, miért van ez?

"A legtöbb billentyűzet QWERTY elrendezést használ, a billentyűzet első hat betűjére áll. Vannak azonban különböző billentyűzetkiosztások, amelyek megfelelnek egy adott nyelv speciális igényeinek. Az is lehetséges, hogy a billentyűzet gombjai felcserélődtek. Különösen a régebbi billentyűzeteknél ez könnyű."

Hasznos volt (1358)

jeanet schagen 09-11-2023
hp
Nem értem a jelet

válasz | Hasznos volt (91)(A Google fordította)
maria benedetta vario 09-11-2023
24092 tastiera trust
az ábécé betűi nincsenek a helyükön a csigát nem lehet megtalálni

Hasznos volt (69)(A Google fordította)
clara martinez 09-11-2023
vorago KBM-400
Nem tudom írni az arrobát Ctrl, vagy alt

Hasznos volt (28)(A Google fordította)
ant 23-08-2024
sonicMaster von asus
hogyan tudom megváltoztatni a billentyűzetkiosztást

válasz | Hasznos volt (68)(A Google fordította)
magnus 15-11-2023
Deltaco tb 135
"Rossz" karaktereket ad. Hogyan kell újraindítani? V

válasz | Hasznos volt (65)(A Google fordította)
Antti Rokka 24-11-2024
asus c 204
Mivel tudom működésre bírni az at jelet préselésnél?

válasz | Hasznos volt (28)(A Google fordította)
DE BOCK ALBERT 11-10-2024
GRIMBERD
HOGYAN KÉPEM VISSZA A HELYES BETŰKET?

válasz | Hasznos volt (27)(A Google fordította)
Paco S 12-02-2024
rapoo X1800 pro+ 1190
A caps lock-ot nem jelzi semmilyen fény, vagy bármi, ami segít megtudni, hogy zárva van-e.

válasz | Hasznos volt (21)(A Google fordította)
Malcolm Niven 18-11-2025
Tecknet TK=KMoo6
Hogyan írhatom be egy kulcsgomb harmadik számjegyét? Például "at".

válasz | Hasznos volt (14)(A Google fordította)
fulano 28-03-2024
logitech k220
Hol a bekapcsoló gomb???

válasz | Hasznos volt (11)(A Google fordította)
S COLOMBET 04-08-2024
Clavier LOGITECH MK270
Útmutatót keresek a LOGITECH MK270 billentyűzet billentyűinek használatához. KÖSZ

válasz | Hasznos volt (7)(A Google fordította)
labrusse arnaud 04-08-2024
Qilive3347
hol van a felkiáltójel, a billentyűzet gombja = jelet ad

Hasznos volt (16)(A Google fordította)
Leon 11-01-2026
DK240
A nyílbillentyűk és a WASD gombok bemenetei felcserélődnek. Például, amikor megnyomom a bal nyílbillentyűt, az A betűt, a jobbra mutató billentyűt pedig a D betűt írja be. Ugyanez a helyzet a fel és le nyílbillentyűkkel. És amikor megnyomom bármelyik WASD gombot, a bemenetek a nyílbillentyűk Hogyan javítsam? A billentyűzetem svéd

válasz | Hasznos volt (6)(A Google fordította)
Markus Trächslin 15-09-2025
CHERRY DW 9100 Slim,
Helló Telepítettem a Windows 11 -et. De most a billentyűzeten lévő nevek már nem egyezik. Mit kell változtatnom, hogy a jelek is megjelenjenek a vontatáson? Barátok üdvözlet Markus Trächslin

válasz | Hasznos volt (5)(A Google fordította)
Günter Meier 07-10-2025
Rapoo E9500 M
A billentyűzet már nem működik

válasz | Hasznos volt (4)(A Google fordította)
Angy the best 24-12-2024
Silver Crest SBT 3.1 A1
Nem tudom leírni a 2 pontot a billentyűzettel.

válasz | Hasznos volt (4)(A Google fordította)
Angel Manso 13-06-2024
Keyboard Logitech k120
Megnyomom a 7-es számot a Num Block-ban és 9-et ír. Megnyomom a 9-et és 7-et ír. Hogyan oldjam meg?

válasz | Hasznos volt (2)(A Google fordította)
Matti 26-05-2026
BL-K6017
Az utasítások elvesztek! hogyan hozzunk létre Bluetooth kapcsolatot. C kulcs és valaki más?

válasz | Hasznos volt (1)(A Google fordította)
Matti 26-05-2026
BL-K6017
Az utasítások elvesztek! hogyan hozzunk létre Bluetooth kapcsolatot. C kulcs és valaki más?

válasz | Hasznos volt (0)(A Google fordította)
Ulrik Hauger 18-01-2026
Sandtrøm skbwhbt16 tatstatur
Hol van a törlés gomb

válasz | Hasznos volt (0)(A Google fordította)
Lennart Jansson 28-11-2025
Logitech K520
A kézikönyv a szakasz címe ellenére nem a K520-hoz szól, hanem az MK520-hoz. Utóbbi nem rendelkezik a piros és zöld karakterekkel az Ö és Ä pontoknál, a svéd billentyűzeten. Hogyan lehet aktiválni a piros és zöld jelzéseket?

válasz | Hasznos volt (0)(A Google fordította)
Katrin Mazur 08-04-2025
Logitech K120
Helló, Hogyan írja a plusz jelet?

válasz | Hasznos volt (0)(A Google fordította)